Відгуки

Подяка логопеду!!!

Rated 5 out of 5
17.01.2023

Дякую Ірині Проць за швидке і якісне навчання!!! Рекомендую!

Галина

Щира подяка

Rated 5 out of 5
20.12.2022

Я дуже вдячна логопеду Ярині, за постановку звуків “Р” і “Л”. Ярина – справжній професіонал, тому рекомендую всім.

Наталя

Рекомендуємо

Rated 5 out of 5
19.12.2022

Дякуємо пані Христині за виконану роботу над постановою звуків у сина. Дуже приємно, що заняття проходять в теплій атмосфері, дитина з радістю виконує домашні завдання та без проблем йде на заняття. Пані Христина одразу ж знайшла підхід, зуміла зацікавити дитину і як результат – бажання дитини працювати над собою. Безумовно, рекомендуємо всім, хто має проблеми з вимовою звуків. Тут лагідні та наполегливі логопеди!

Юлія

Дякую!

Rated 5 out of 5
16.12.2022

Дякую студії, і зокрема, Ярині. Донька, не вимовляла багато звуків, було багато над чим працювати, але все вдалось. Сміливо можу рекомендувати “Балакунчики”! Коли сіла писати відгук, донька попросила написати, що вона скучає за п. Яриною, думаю, це також багато про що говорить😊

Христина

Безперечно рекомендую⭐️

Rated 5 out of 5
01.12.2022

Велике спасибі логопеду Тетяні за професіоналізм у своїй справі. Всього три місяці, і синочок впевнено заговорив звук ,,Р‘‘

З великою радістю йшов на заняття, і зі захопленням повертався🥰

Безперечно рекомендую⭐️

Галина

Рекомендую!!

Rated 5 out of 5
01.12.2022

Рекомендую студію, як кваліфікованих спеціалістів у цій справі!

Особлива подяка Олесі за терпеливість, уважність. Сину дуже подобалось ходити на заняття. Результат не забарився, трошки більше місяця, і син – “Рррикає”)

Козловська Наталя

ТОП №1 у Львові

Rated 5 out of 5
12.11.2022

Мене настільки переповнюють позитивні емоції від співпраці з Вами, що важко підібрати слова, щоб їх описати! Вибирали логопедичну студію для сина по відгуках та рекомендаціях, і не помилилися. Тут працюють люди, які дійсно люблять, і знають свою роботу на найвищому рівні. Пані Христино, окрема подяка Вам за титанічну працю. Ваша робота пророблена, навіть не на 100%, а на 200%. Маленькими, але впевненими кроками ми досягли великих результатів. З нашою гіперактивністю, і низькою концентрацією уваги, Ви знайшли відмінний підхід до Марка. Завжди були настанови, як ми маємо працювати з дитиною вдома. Беззаперечний зворотний зв’язок. Вміння професійно зробити “2 кроки назад, і 4 вперед “. І ось результат – Марко прекрасно вимовляє звуки “Р” і “Л”. Ви здійснили нашу мрію 🙂 А ще, Марко і ми – батьки, засвоїли дуже важливий урок: “Наполегливість – це те, що неможливе робить можливим, йти вперед, і ніколи не здаватися”.

Лілія Меньок

Великі молодці та професіонали!

Rated 5 out of 5
09.11.2022

Велике Спасибі Тетяні за заняття, син із задоволенням відвідував всі.

Навчили вимовляти сина всі звуки, і навіть, я трохи краще став вимовляти слова ))

Успіхів!

Володимир

Щиро дякуємо!

Rated 5 out of 5
09.11.2022

Дякую прекрасному логопеду Ірині Замкотович, яка за короткий час знайшла підхід і завоювала довіру сина. Дитина щиро раділа заняттям, і багато навчилась.

Тільки рекомендації!

Дарина

Прекрасний результат!

Rated 5 out of 5
05.11.2022

Хочу подякувати засновникам, та окремо Олесі, за швидкий результат для Агатки.

Нам є з чим порівняти, тому що відвідували інших логопедів у Львові, і тільки у логопедичній студії “Балакунчики”, дитина почала вимовляти звуки “Р” та “Л”.

Дякуємо🤍

Олеся – окрема любов моєї дитини, і герой в очах Агатки.

Оля

Студія "Балакунчики" - рекомендуємо завітати!

Rated 5 out of 5
04.11.2022

Хочемо подякувати команді спеціалістів, які працюють на благо наших дітей у логопедичній студії “Балакунчики”, особливо хочемо подякувати нашому логопеду, пані Ірині Проць, завдяки якій ми змогли поставити всі звуки за дуже короткий термін! Завжди нові, цікаві завдання. Завжди уважні до дитини. Завжди привітні та веселі❤️Справжні професіонали своєї справи! Рекомендуємо завітати та самим переконатися!

Мирослава та Марк💙💛

Дякуємо, за швидкий результат!

Rated 5 out of 5
03.11.2022

Дякуємо чудовому логопеду Ірині Замкотович. Донька з радістю бігла на кожне заняття, тому що пані Ірина має прекрасний підхід до діток та кожен урок відрізнявся від попереднього. За досить швидкий час поставлений звук “Р” та покращено вимову шиплячих звуків. Дякуємо!

Яворська Ольга

Щиро дякую!

Rated 5 out of 5
06.10.2022

Хочу від усієї душі подякувати логопеду Христині! Чудовий спеціаліст, професіонал своєї справи, і прекрасна людина. Донечка не вимовляла звук “Р”, і дуже через це переживала. Ми шукали логопеда, і не помилилися з вибором. Христина показала комплекс вправ, завдяки яким укріпився язичок. Постійно підкориговувала нашу самостійну роботу вдома, виправляла, підказувала. Коли почали активно ходити на заняття до Христини, то дитина буквально на другому чи третьому занятті почала “рикати”. Навчання пролетіло неймовірно швидко, і зі задоволенням. Тому, коли настав час прощатися, бо дитина навчилася вимовляти “Р”, і також “Л”, то дуже не хотілося це робити, настільки ми полюбили нашу Христину. В самій студії є дуже затишна атмосфера, кожна дрібничка вказує на те, що все зроблено з любов’ю! Всім рекомендую!

Галина

Рекомендую!

Rated 5 out of 5
02.10.2022

Щиро дякую, логопедині Ірині Замкотович, за те, що завела моторчик і поставила звук «Р». Заняття були цікаві, насичені та інтенсивні. Син тепер відчуває неймовірну гордість і впевненість, що вже так гарно і чітко розмовляє, а ми – батьки, неймовірну радість! Дякуємо, Ірино❤️

Юля

Щиро дякую!

Rated 5 out of 5
29.09.2022

Син працював з Христиною, і скільки б ми не намагалися знайти щось ближче до дому, весь час поверталися)

Чудовий результат, і це все завдяки підходу, професійності і симпатії сина.

Я, навіть, не очікувала, що він настільки швидко “заРичить”.

Він щиро засмутився, що більше не прийдемо до Христини, і просив ходити в гості в студію))

Олена

Чудова студія, суперовий логопед Іринка Проць

Rated 5 out of 5
28.09.2022

Величезне спасибі студії та особисто логопеду Іринці Проць, що навчила дитину вимовляти звуки так швидко, що навіть не могли повірити одразу! Іринка – відмінний вчитель, фаховий педагог та дуже приємна чарівна дівчина! Подяка!!!

Наталія

Прекрасна логопедична студія

Rated 5 out of 5
27.09.2022

Дуже класна логопедична студія. Хочу щиро подякувати нашому прекрасному логопеду Олесі🤗, яка знайшла підхід до дитини, і цікавими заняттями, за короткий час поставила звуки “ш, ж, л”.

Дякуємо🥰

Кузьо Мар'яна

Дуже хороша логостудія

Rated 5 out of 5
26.09.2022

Хороша студія, логопеди супер. Ми ходили на заняття до Ірини. Дуже задоволена. Результат довго не прийшлось чекати. Дякуємо за працю!

Таня

Дякую!

Rated 5 out of 5
19.09.2022

Нещодавно, ми відвідували студію “Балакунчики”, і синові таки вдалося вимовити звук “Р”) Велике дякую від нас та Олесі за роботу і терпіння!

Настя

Балакунчики супер!!!

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Ми переселенці з Києва, і поки були у Львові, я повела свою дівчинку до цієї логопедичної студії. Дуже задоволена результатом. Моя дівчинка навчилася вимовляти звуки – “Ш”, “Ж”, “Щ”, “Л” за дуже короткий термін. Звук “Р” будемо вже вчити в Києві, але моя дівчинка не хоче нікого, окрім ОЛЕСІ. ОЛЕСЯ – дуже гарний логопед, і чудова людина. Ходили на заняття зі задоволенням! Дружні стосунки – це неймовірний успіх у співпраці. Щиро дякуємо за такі “цінні звуки” у житті! ОЛЕСЯ, ми Вас любимо! Лейла і її мама Іра.❤️🌹

Ірина

Дуже душевно і професійно!❤️

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Щиро дякуємо Ярині!!! Професійна, класна і весела! З дитиною одразу знайшла спільну мову!!! Дуже продуктивні заняття!!!

Рекомендуємо студію «Балакунчики»!!! Процвітання Вам! І величезне дякую за допомогу!❤️

Тетяна

Балакунчики супер

Rated 5 out of 5
18.09.2022

П. Ірина дуже нам допомогла поставити правильно звуки, і не тільки це.

Велике дякуємо.

Будемо звертатися ще.

Улянка завжди Вас згадує.

Анастасія

Рекомендую Логопедичну Студію "Балакунчики". Щира подяка!!!

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Щиро вдячна, п. Ярині, за поставлений звук “Л” і ”Р” у Студії “Балакунчики”, що на вулиці Зеленій. Ми дуже задоволені професіоналізмом фахівців і терпінням у праці з дітками, і вмінням знайти спільну мову під час навчання. Я завжди буду Вас рекомендувати з власного досвіду для дітей, які потребують Вашої допомоги!

Леся

Дуже задоволені

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Дякую п.Олесі за чудові заняття !

За терпіння !

А найголовніше за букви , які Аделія почала говорити 🤍

«Рррр» взагалі за пару занять 🌷

Юлія

Дякуємо «Балакунчики»

Rated 5 out of 5
31.08.2022

Дуже дякуємо п. Ірині за швидку постановку букви «Р» та «Л». Сину усе сподобалось, і заняття і домашні завдання, а особливо сюрприз по завершенні занять! Щиро дякуємо вам за вашу роботу та за хороший результат!

Ольга

Дорослі теж можуть навчитися вимовляти правильно!

Rated 5 out of 5
30.08.2022

Я навчилася вимовляти звук «р» у 26 років завдяки логопеду Олесі. Дуже дякую їй за її веселі та результативні заняття!

Вчитися ніколи не пізно! Якщо є бажання, Олеся допоможе вам — рекомендую 😊

Настя

Щиро дякую пані Оксані та Ірині Проць!!

Rated 5 out of 5
29.08.2022

Моєму сину перед школою потрібно було звернутися до логопеда. Так як старша донька ходила до пані Оксани, тому і меншого хотіла в студію до неї віддати. Ми потрапили до Ірини Проць- я надзвичайно задоволена, чудовий спеціаліст , Назарко з задоволенням ходив на заняття, дуже подобалось і вчителька теж)! Однозначно рекомендую студію і супер- спеціаліста своєї справи Ірину Проць!!! Ми тепер в класі найгарніше вимовляємо всі звуки ,особливо “рикаємо”!!!!

Людмила

Подяка

Rated 5 out of 5
28.08.2022

Рекомендую студію “БАЛАКУНЧИКИ” ВСІМ БАТЬКАМ ДІТИ , ЯКИХ МАЮТЬ ПРОБЛЕМИ З вимовою.Завдяки логопеду Христині,її вмінню знайти підхід до дитини легко граючи вивчили 4 звуки.Велике дякую Христині студії процвітання.

Леся

Дякуємо "Балакунчикам"

Rated 5 out of 5
26.08.2022

Щиро дякую нашій феї Олесі, за її працю і підхід до діток)) і ми нарешті Ррррикаємо))) позитивні враження і емоції. Всім рекомендуємо вашу студію) Успіхів і надалі😊👌👌👌

Юлія

Подяка )

Rated 5 out of 5
25.08.2022

Дуже-дуууже дякуємо за прекрасну роботу п. Олесі! Ви чудова) Мій син хоч і не дуже посидючий, але саме її він дуже полюбив і дуже старався. Дякуємо за Вашу працю !

Анастасія

Дякуємо за рРрРр 😍

Rated 5 out of 5
23.08.2022

Ірина Проць прекрасний логопед! Дитина із задоволенням ходила на заняття, гарно поєднували навчання і гру! Тож для дитини це було у задоволення! Дружні стосунки та індивідуальний підхід! Рекомендую Ірину Проць!

Ірина

Дякуємо Ірині Проць у студії «Балакунчики»

Rated 5 out of 5
14.07.2022

Дякуємо за підхід до дитини, Вашу роботу та чудовий результат! Адам залишився у захваті від занять, а особливо домашніх завдань та приємного сюрпризу по завершенні) Дуже дякуємо за швидку постановку «Р» та «Л»! За 6 занять нам вдалось справитись з цією задачею!!! Дякуємо!

Ольга Козій

Я дуже задоволена результатом

Rated 5 out of 5
17.05.2022

Мій син відвідував логопедичну студію “Балакунчики” на вул. Княгині Ольги. Нам дуже сподобалась наша логопед – Олеся. Я дуже задоволена результатом. Олеся змогла професійно та швидко поставити літери “р” та “л”. Мій син дуже подружився з логопедом Олесею. коли прийшов час прощатися то був засмучений, але дуже радів, тому що отримав дві медалі за свої старання. Ми рекомендуємо студію “Балакунчики”, особливо нашу логопед Олесю! 😘

Оксана Николин

Хочу подякувати за хороших спеціалістів

Rated 5 out of 5
08.04.2022

Доброго дня! Хочу подякувати вашій студії за хороших спеціалістів, особливо за Олесю). Дитина із задоволенням ходила на всі заняття.

Ольга Демчук

Однозначно рекомендую

Rated 5 out of 5
23.10.2021

Однозначно рекомендую студію, як кваліфікованих спеціалістів у цій справі! Щойно завершили постановку звуку “Л” і “Р” з п. Іриною. Чудова людина і спеціаліст, дитина бігала на заняття з задоволенням 👍. Дякую за хороший результат і терпіння 🌹. Окрема подяка п. Оксані за організацію процесу! Успіху і процвітання!

Юлія Янчук

Дякуємо щиро!

Rated 5 out of 5
11.06.2021

Довго і нудно міняли логопедів, поки Олеся своєю чарівною паличкою не змусила наш язичок РРРРРррррикати. Дякуємо щиро, рекомендуємо всім.

Світлана Черник

Дякуємо студії "Балакунчик" за працю

Rated 5 out of 5
21.05.2021

Дякуємо студії “Балакунчик” та логопеду Іринці Проць за працю, вміння зрозуміти дитину, поставити чітке вимовляння букв, усунення логопедичних дефектів ….. Перебороти психологічний бар’єр та надати

впевненості дитині у своїх силах та можливостях!!! Процвітання Вашій студії та дякуємо за допомогу. 🙏

Вікторія Русецька

Чудова логопедична студія!

Rated 5 out of 5
17.05.2021

Чудова логопедична студія! Особлива подяка логопеду Подольській Ірині! Прекрасний логопед. Дочка ходила на заняття з задоволенням. Результатом дуже задоволені.

Іванка Якименко

Залиште, будь-ласка, свій відгук про нашу студію