Відгуки

Найголовніше - результат!

Rated 5,0 out of 5
28.11.2023

Дуже вдячні Олександрі! Надзвичайно доброзичлива людина! Дитині було комфортно і весело, логопед вміє знайти підхід до дитини і старається на результат! Дитина щаслива!

Іра

Вдячні Логопедичній студії «Балакунчики»!

Rated 5,0 out of 5
08.11.2023

Дякуємо Логопедичній студії «Балакунчики», і особливо логопеду Олександрі, за допомогу у засвоєнні та постановці звуків для нашого синочка🥰

Ми дуже задоволені результатом👍

Успіху і процвітання!

Патько Діана

Чудова студія

Rated 5,0 out of 5
21.09.2023

Дуже дякую, Ірині та Ярині, що поставили доні звуки “Р”, “С”, “Ш”, “Ч”, “Ц”, “Щ”, “З”. Дівчатка дуже хороші, і професіонали. Доня ходила на заняття зі задоволенням. Велике дякую🌷

Олеся

Подяка Олександрі💐

Rated 5,0 out of 5
15.09.2023

Дуже дякую Логопедичній студії “Балакунчики” та логопеду Олександрі! Мій син, Владислав, за короткий термін почав вимовляти звуки “Ш”, “Ж”, “Ч”. За індивідуальний підхід до моєї дитини та кожного разу цікаві, різноманітні завдання. Владик із задоволенням біг на кожне заняття. 🫶🏻

Анастасія

Щиро дякуємо логопеду Олесі!

Rated 5,0 out of 5
14.09.2023

«Балакунчики» – чудова логопедична Студія, яка дала нам змогу познайомитись, і результативно попрацювати з прекрасним логопедом Олесею. Буквально за місяць, дитина, вже гарно вимовляє всі шиплячі звуки. Заняття завжди були цікавими, дитина ходила на них із задоволенням. Дякуємо Олесі за гарний результат, і приємну атмосферу на заняттях🥰

Марʼяна

Дякую за вашу роботу)))

Rated 5,0 out of 5
13.09.2023

Безперечно рекомендую “Балакунчики”!

Окрема подяка, логопеду Олесі)) Обидвоє моїх дітей займались із нею, працювали над постановкою звука “Р”. Діти зі задоволенням ходили на заняття та виконували вправи вдома. Сподобалось, що у Студії застосовують до кожної дитини індивідуальний підхід, який підходить саме вашій дитині, а не стандартна однакова програма для всіх.

Ірина

Відмінно

Rated 5,0 out of 5
12.09.2023

Від усього серця велике дякую, логопеду Олександрі! За короткий термін навчила мого сина Владислава вимовляти звуки – “Ш”, “Ж” та “Ч”. Вдячні за цікаві та різноманітні заняття щоразу. Мій син постійно з радістю біг на заняття, і виконував домашнє завдання. 🙂

Анастасія

Рекомендую

Rated 5,0 out of 5
11.09.2023

Дякую Логопедичній студії “Балакунчики”! Щиро вдячна логопеду Ярині Городиловській, що допомогла моєму синочку вивчити всі звуки, які синочок не вимовляв. Вона гарна людина і добрий друг. Рекомендую !

Ганна

Рекомендую Логопедичну студію"Балакунчики"

Rated 5,0 out of 5
01.09.2023

Дуже задоволена роботою п. Олесі. Вона майстер своєї справи. Мій Владиславчик навчився вимовляти звуки – “Ш”, “Ж”, “Щ”, “Ц” “З” за дуже короткий термін. ОЛЕСЯ – дуже гарний логопед, і чудова людина. Знайшла підхід до дитини для вивчення звуків. Заняття з п. Олесею цікаві та насичені. Рекомендую!

Леся

Дуже вдячні, п. Олесі

Rated 5,0 out of 5
01.09.2023

Ходили у Логопедичну студію “Балакунчики” до п. Олесі . Дуже задоволені результатом. Мій Владиславчик навчився вимовляти звуки – “Ш”, “Ж”, “Щ”,”Ц”, “З”, за дуже короткий термін. Ходили на заняття зі задоволенням! Дружні, приємні та цікаві заняття, а найважливіше – корисні для дитини. Рекомендую цю логопедичну студію!

Леся

Дуже задоволені, всім рекомендуємо!

Rated 5,0 out of 5
01.09.2023

Дуже задоволені відвідуванням Логопедичної студії “Балакунчики”! Особлива подяка, логопеду Олесі, прекрасний спеціаліст, дуже приємна і хороша. На заняття син ходив із величезним задоволенням, і найголовніше – дуже швидкий результат! Допомогла нам зі звуком “Л”, і навчила вимовляти звук “Р”. Усім рекомендую!!!

Христина

Процес адаптації усиновленої дитини у родині - став легшим, завдяки роботі з логопедом Яриною

Rated 5,0 out of 5
25.08.2023

Ми неймовірно вдячні за можливість співпрацювати з пані Яриною в Логопедичній студії “Балакунчики”. Наша сім’я стала щасливими батьками-усиновлювачами 8-річного хлопчика зі складною соціальною історією, яка призвела до суттєвих затримок у мовленні. Початково важко впоратися з такою ситуацією, але завдяки неймовірному терпінню та професіоналізму пані Ярини, ми отримали результати, які перевершили всі наші очікування.

Упродовж 7 місяців співпраці, ми бачимо фантастичний розвиток. Наш хлопчик, який раніше мав труднощі з вимовою звуків “Ч”, “З”, “Ц”, “Ж”, “Ш”, “Щ”, “Л” та “Р”, тепер впевнено володіє всіма новими навичками. Це справжнє досягнення, враховуючи його вік та особливості минулого досвіду.

Безперечно вражає наше спільне зусилля над вдосконаленням останніх двох звуків “Р” та “Л”. Обидва звуки вже присутні у щоденному мовленні, продовжуємо роботу над автоматизацією і чистотою звуків. Пані Ярина показує неабияку відданість та вміння створювати підходи, які забезпечують зміцнення нових мовленнєвих навичок дитини. Всі запропоновані методи працюють. Пані Ярина стала невід’ємною частинкою нашого кола підтримки, у процесі усиновлення та адаптації дитини в новій родині. Фантастична робота, терпіння і професіоналізм. Вона залишається з нами на зв’язку, відстежуючи прогрес хлопчика, через практично щоденні відео.

Логопедична студія “Балакунчики” – це не просто логопедичний заклад, а справжнє місце, де кожна дитина може розкрити свій потенціал та здобути навички мовлення, під пильним керівництвом справжніх професіоналів. Дякуємо Вам за вашу роботу, вашу відданість і вашу здатність зробити кожен успіх дитини особливим і незабутнім!

Ірина З.

Найщиріша подяка логопеду Олесі

Rated 5,0 out of 5
10.08.2023

Дякуємо Логопедичній студії “Балакунчики” та логопеду, пані Олесі. Олеся – справжній магістр своєї справи. Вже після декількох перших занять, ми навчилися вимовляти “неслухняний” звук “Р” :)) Заняття завжди були захоплюючими та цікавими.

Дякую за Вашу працю, нам надзвичайно пощастило знайти таку фахівчиню.

Сашка обов’язково зайде до вас у гості на чай)

Ігор

Велике дякую, Ірині Проць - прекрасна людина. Надалі залишайтеся такою !!!

Rated 5,0 out of 5
09.08.2023

Хочу висловити велику подяку Ірині Проць, за постановку звуків моїй дитині. Пані Ірина мала чудовий підхід до моєї дитини, вони навіть затоваришували, синові подобалися різноманітні форми ігор під час навчання. Навіть любив побешкетувати з Ірою після навчання. Бажаю п. Ірі, й надалі бути такою ж веселою та життєрадісною. Ми дуже задоволені. Бажаю Вашій Студії нових Балакунчиків, а фахівцям – процвітання. Безперечно рекомендую – прекрасна Логопедична студія. Відвідували її з 1 грудня 2022 р. до червня 2023 р.

Уляна

Неможливо не залишити відгук!!!

Rated 5,0 out of 5
29.07.2023

Ми познайомились із Логопедичною студією «Балакунчики» ще у кінці 2018 року, потрапили до Олесі. Нам потрібно було поставити лише звук «Р». Олеся зробила це дуже швидко та якісно, з перших занять вже все виходило у сина, а на 10-те – він вже повністю, чітко та голосно «заричав» 😊😂 Олеся неймовірно приємна, весела, доброзичлива та привітна людина. Тому, коли заняття закінчились, ми дуже сумували, і нам її бракувало! 😊 Але цього року, 2023-го, ми повернулися знову, але вже з другим синочком. Йому теж потрібно було поставити лише звук «Р», і на моє здивування, син «заричав» 😊😂 на 2-му занятті, а потім ми ходили ще до 10 разів на закріплення! Всі заняття дуже невимушені, цікаві, веселі та результативні! Зі самою Олесею приємно спілкуватися на будь-які теми! Вона професіонал своєї справи – це сто відсотків! Ми дуже задоволені та вдячні! Олесічка, ми Вас безперечно як рекомендували, так і будемо продовжувати це робити! 😊 І якщо в нас буде третя дитинка, то ми також ще раз повернемося до Вас! ❤️

Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, терпіння, наснаги та процвітання! Обіймаємо Вас!!! 😘🫶

Анастасія

«Балакунчики»! Ви СУПЕР!!!

Rated 5,0 out of 5
26.07.2023

«Балакунчики»!!!❤️❤️❤️

Від щирого серця хочемо Вам сказати Велике Дякую!!!

По-перше: професіоналізм нашого Чудового логопеда Ярини! Вона Неймовірна, Чуйна, завжди з гарним настроєм та фаховим підходом до роботи! Дитина працювала зі задоволенням, і завжди гарно виконувала всі цікаві домашні завдання!

По-друге: спокійна, затишна, домашня атмосфера, яка спонукала без всяких страхів йти на заняття!

Матвійчик почав чітко вимовляти звуки «Р» та «Л». Він так чітко їх вимовляє, що сам отримує від цього задоволення! І, найважливіше! Дитина досягла поставленої цілі! І це тішить!

З впевненістю можемо рекомендувати Вашу логостудію іншим батькам!👏👏👏

ДЯКУЄМО!!!❤️

Зоряна

Логопедична студія "Балакунчики"- ідеальне рішення для Ваших діток!

Rated 5,0 out of 5
16.07.2023

Від щирого серця♥️, я зі своїм синочком Вадимчиком, дякуємо пані Олесі! За її харизму, професіоналізм, терпіння, людяність, ввічливість, Ви просто надзвичайна жінка. Вадимчик- дитина настрою, але Ви завжди мали підхід до нього та були йому авторитетом!!!

Із залюбки буду залишати своїм знайомим і друзям рекомендації про Вас!

Котик Ольга

Дякую Олесі!

Rated 5,0 out of 5
14.07.2023

Дякую Олесі за те, що проявила терпіння, знайшла підхід до Марчика, який не вимовляв багато звуків. Результат роботи Олесі не тільки “чути”, а й видно у впевненості Марка під час розмови. Буду рекомендувати Вашу студію серед знайомих.

Сергій

Щиро дякуємо за Вашу працю!

Rated 5,0 out of 5
29.06.2023

Дякуємо Логопедичній студії ” Балакунчики”. Окремо хочемо подякувати логопеду Тетяні. Донька ходила на заняття та робила домашні завдання з величезним задоволенням, в студії панує завжди тепла атмосфера. На завершення занять чекав неймовірний сюрприз, радості не було меж 🙂

Бажаємо процвітання Вашій Студії!❤️

Юлія

Дякуємо 🥰

Rated 5,0 out of 5
19.06.2023

Дуже задоволені Логопедичною студією, а особливо логопедом Олесею.

За короткий час, вона допомогла доньці вирішити проблему з вимовою звука “Р”. Олеся є талановитим фахівчинею, яка вміло комунікує з дітьми, створює дружню атмосферу, і знає як зробити заняття цікавими та ефективними. Рекомендую Студію “Балакунчики” всім, хто шукає якісну логопедичну допомогу! ❤

Людмила Чуловська

Подяка Олесі!

Rated 5,0 out of 5
16.06.2023

Дякую логопеду Олесі! Синочок не вимовляв безліч звуків, багато над чим працювали, але все вдалось. “Балакунчики” – Ви супер! Дмитрик тепер дуже сумує , а я – горда і щаслива за свою дитину. Дуже дякую ВАМ!!!!!!!

Оксана

Чудова студія та викладачі, які працюють якісно та професійно.

Rated 5,0 out of 5
12.06.2023

Дякуємо логопеду Олександрі, за проведену роботу, постановку звуків, особливо “Р” і підхід до дитини 😉 Це дуже допомогло, і принесло якісний результат! А також вдячні Студії за приємну атмосферу, як перша, так і друга дитина – задоволені та мають приємні спогади. Як же ж приємно, коли чуємо від них чіткі звуки.

Дякуємо Вам! Успіхів й надалі!

Юля

Чудова логопедична студія

Rated 5,0 out of 5
12.06.2023

Надзвичайно задоволені результатом. Дуже вдячні логопеду Ярині за плідну роботу та результат. За те, що змогла знайти підхід до моєї енергійної та емоційної дитини, і стала нам хорошим другом. Щиро дякую! Рекомендуємо!

Ірина

Чудова студія "Балакунчики"!

Rated 5,0 out of 5
31.05.2023

Дуже дякуємо нашому логопеду Ірині.🤗, за швидкий результат.

Вона хороший спеціаліст своєї справи, швидко знаходить підхід до дитини, і просто чудова людина. Донечка з радістю відвідувала заняття. Результатом дуже задоволені.😍Рекомендую!

Ірина

Мегашвидкий результат!

Rated 5,0 out of 5
25.05.2023

100% РЕКОМЕНДУЮ!

Надзвичайно вражена таким стрімким та якісним результатом, незважаючи на онлайн-уроки з моїм непосидючим хлопчиком)

Олеся Чемеринська – чудовий педагог із гарним та цікавим підходом до дітей.

Величезне Вам Дякую, і гарних учнів!

Галина

Чудова логопедична студія

Rated 5,0 out of 5
22.05.2023

В нас була мегакрута Логопед Ірина. Вона швидко знайшла підхід до Катрусі. Заняття проходили легко, а найголовніше є результат. А ще Іра переживає за нас, навіть, після закінченню курсу. Дякуємо 😍

Марʼяна

Чудовий логопед

Rated 5,0 out of 5
17.05.2023

Дуже сподобалося, плідна праця! Тетяна чудовий логопед! Зацікавила та активно працювала! Син на всі заняття ходив із задоволенням! Дякуємо за таку класну роботу 🙂

Оксана

Подяка логопеду Олесі

Rated 5,0 out of 5
17.05.2023

Дякуємо логопеду Олесі за чудову роботу, і надзвичайно швидкий результат.

Рекомендуємо студію «Балакунчики»!!! Процвітання Вам! І величезне дякую за допомогу!❤️

Марта

Рекомендую

Rated 5,0 out of 5
03.05.2023

Особиста подяка прекрасному професіоналу своєї роботи, пані Ярині. Дякую за співпрацю, зусилля, які вклали в мого сина, важко було, було над чим працювати, бо до цього дитина займалася з 2 логопедами перед школою, і результату не було, а з пані Яриною – за короткий час отримали такий результат. Вона справжній професіонал, виконала свою роботу на відмінно. Рекомендую!

Софія

Із вдячністю...

Rated 5,0 out of 5
03.05.2023

Сьогодні останнє заняття, і Вікторії трішки сумно. Вона вже так звиклася з Олесею…

Але…, ми вдячні Студії, її керівниці і нашій логопедині Олесі за отримані результати. Звісно, з дітьми потрібно працювати й вдома, але коли ти маєш завдання і орієнтири, тоді у СпільноДії діти досягають цілей! Ви ЧУДОВІ!

Надія

Дякуємо студії "Балакунчики"!

Rated 5,0 out of 5
29.04.2023

Дуже вдячні студії “Балакунчики”, а особливо логопеду п. Олександрі, за плідну роботу з донечкою Юлею і постановку звуку “Р”! Ми дуже швидко отримали результат. Ви професіонали своєї справи. Дуже раді, що потрапили до вас! Дуже дякуємо вам! Успіхів у вашій роботі!

Оксана

Рекомендую!

Rated 5,0 out of 5
25.04.2023

Щиро дякую, пані Ірині, за заняття з моєю дитиною. Вона не лише крутий спеціаліст, а й має підхід до дітей. У нас була неправильно завчена літера, а це важче, ніж навчити заново. Щиро дякую за Вашу працю! Професіонали своєї справи.

Катерина

Рекомендуємо логопедичну студію "Балакунчики"!!!

Rated 5,0 out of 5
20.04.2023

Приємно здивовані ставленням як до діток, так і до батьків! Проблема, із якою ми звернулися сюди була вирішена дуже швидко! Дитина позбулася порушень мовлення та стала впевненою у собі! Наша логопед Таня – справжній фахівець своєї справи! З першого ж дня вона знайшла спільну мову з моєю донечкою, Катруся не могла дочекатися зустрічі з нею. Таня надзвичайно приємна, компетентна, терпелива, щира та симпатична молода жінка! Щиро дякуємооо!!!!!

Світлана ГОНЧАР

Рекомендуємо!!!

Rated 5,0 out of 5
15.04.2023

Величезне дякую логопеду п. Тетяні, за постановку звуків. Владиславчик кожного разу біг із задоволенням на заняття. Таня стала другом для Влада. Щиро дякуємо Логопедичній студії “Балакунчики”, за чудового спеціаліста п. Таню.

Наталія

Величезне дякую Олесі! Супер студія!

Rated 5,0 out of 5
01.04.2023

Дякуємо логопеду Олесі за постановку звуків. Наш Орестик, щоразу із задоволенням біг на заняття. Олеся стала не просто вчителем-логопедом, але й другом для синочка. Кожне заняття було не схоже попереднє. Підготовка логопеда до заняття вражає! З впевненістю можу сказати: «Тут працюють на результат»!

Дякую за навчання 😉

Сірант Маряна

Працюють на результат

Rated 5,0 out of 5
22.03.2023

Ми почали відвідувати цю студію, після кількох невдалих спроб в інших студіях, і в логопедів.

“Логопташка” Олеся – логопед від Бога. Працює на результат. Дитина кожного заняття чекала з радістю. Завдання цікаві та різноманітні, і є особливий підхід до кожної дитини. Після заняття, логопед проговорювала і правильно показувала те, що потрібно робити вдома (це також важлива складова для досягнення цілі).

Дуже дякуємо, зокрема, Олесі, за результат, який ми отримали.

Анонім

Позитивний відгук

Rated 5,0 out of 5
20.03.2023

Логопед Ірина Проць – професійний підхід до роботи та індивідуальний підхід до дитини. Син завжди з радістю йшов на заняття. Подяка студії «Балакунчики» і п. Ірині.

Анонім

Вдячні клієнти!

Rated 5,0 out of 5
14.03.2023

Щиро вдячні за роботу логопеду Ярині, вона швидко поставила нашому синові звук “Р”. Дуже радіємо, що потрапили до гарного спеціаліста♥️

Анонім

Щиро рекомендую!

Rated 5,0 out of 5
13.03.2023

Вдячні логопедичній студії «Балакунчики», та безпосередньо нашій «Логопташці» Олесі за цікаві та плідні заняття, результатом яких ми задоволені. Донечка завжди радо йшла на заняття, а після випуску постійно запитує, коли знову буде ходити до Олесі)

Анонім

Щиро рекомендую!

Rated 5,0 out of 5
01.03.2023

Дякуємо спеціалісту Олесі за її роботу, доця з радістю відвідувала заняття. Анічці вдалось поставити багато літер, які вона не вимовляла. Відчутно, що дівчата працюють на результат.

Уляна

Дуже вдячні

Rated 5,0 out of 5
28.02.2023

Дякуємо Олесі за співпрацю, син із нетерпінням чекав занять. Після першого заняття, я зрозуміла, що ми потрапили саме в ту студію, і все вийде.

Безперечно рекомендую всім!

Олександра

Відмінно!

Rated 5,0 out of 5
27.02.2023

Дякую, пані Тетяні, за добре виконану роботу. Завдяки Вам наша донька досягла успіху, із задоволенням йшла на заняття , які проходили весело, тому здавалося дитині, що швидко, а найголовніше – з хорошим результатом.

Оксана🙂

Оксана

Дякуємо студії "Балакунчики" за співпрацю

Rated 5,0 out of 5
20.02.2023

А особливе, дякую, за співпрацю висловлюємо п. Тані. Наш син із задоволенням ходив на заняття, а також навчився “володіти язичком” та вимовляти звуки. Дякуємо за допомогу, ми задоволенні Вами, п. Таню.

Оксана

Щиро вдячні Ірині Проць

Rated 5,0 out of 5
30.01.2023

Дитина не вимовляла багато звуків, але логопед Ірина зуміла навчити доньку. І важливо, що дитина йшла на заняття без примусу. Підхід до дитини дуже добрий.

Юрій

Подяка логопеду!!!

Rated 5,0 out of 5
17.01.2023

Дякую Ірині Проць за швидке і якісне навчання!!! Рекомендую!

Галина

Щира подяка

Rated 5,0 out of 5
20.12.2022

Я дуже вдячна логопеду Ярині, за постановку звуків “Р” і “Л”. Ярина – справжній професіонал, тому рекомендую всім.

Наталя

Рекомендуємо

Rated 5,0 out of 5
19.12.2022

Дякуємо пані Христині за виконану роботу над постановою звуків у сина. Дуже приємно, що заняття проходять в теплій атмосфері, дитина з радістю виконує домашні завдання та без проблем йде на заняття. Пані Христина одразу ж знайшла підхід, зуміла зацікавити дитину і як результат – бажання дитини працювати над собою. Безумовно, рекомендуємо всім, хто має проблеми з вимовою звуків. Тут лагідні та наполегливі логопеди!

Юлія

Дякую!

Rated 5,0 out of 5
16.12.2022

Дякую студії, і зокрема, Ярині. Донька, не вимовляла багато звуків, було багато над чим працювати, але все вдалось. Сміливо можу рекомендувати “Балакунчики”! Коли сіла писати відгук, донька попросила написати, що вона скучає за п. Яриною, думаю, це також багато про що говорить😊

Христина

Безперечно рекомендую⭐️

Rated 5,0 out of 5
01.12.2022

Велике спасибі логопеду Тетяні за професіоналізм у своїй справі. Всього три місяці, і синочок впевнено заговорив звук ,,Р‘‘

З великою радістю йшов на заняття, і зі захопленням повертався🥰

Безперечно рекомендую⭐️

Галина

Рекомендую!!

Rated 5,0 out of 5
01.12.2022

Рекомендую студію, як кваліфікованих спеціалістів у цій справі!

Особлива подяка Олесі за терпеливість, уважність. Сину дуже подобалось ходити на заняття. Результат не забарився, трошки більше місяця, і син – “Рррикає”)

Козловська Наталя

ТОП №1 у Львові

Rated 5,0 out of 5
12.11.2022

Мене настільки переповнюють позитивні емоції від співпраці з Вами, що важко підібрати слова, щоб їх описати! Вибирали логопедичну студію для сина по відгуках та рекомендаціях, і не помилилися. Тут працюють люди, які дійсно люблять, і знають свою роботу на найвищому рівні. Пані Христино, окрема подяка Вам за титанічну працю. Ваша робота пророблена, навіть не на 100%, а на 200%. Маленькими, але впевненими кроками ми досягли великих результатів. З нашою гіперактивністю, і низькою концентрацією уваги, Ви знайшли відмінний підхід до Марка. Завжди були настанови, як ми маємо працювати з дитиною вдома. Беззаперечний зворотний зв’язок. Вміння професійно зробити “2 кроки назад, і 4 вперед “. І ось результат – Марко прекрасно вимовляє звуки “Р” і “Л”. Ви здійснили нашу мрію 🙂 А ще, Марко і ми – батьки, засвоїли дуже важливий урок: “Наполегливість – це те, що неможливе робить можливим, йти вперед, і ніколи не здаватися”.

Лілія Меньок

Великі молодці та професіонали!

Rated 5,0 out of 5
09.11.2022

Велике Спасибі Тетяні за заняття, син із задоволенням відвідував всі.

Навчили вимовляти сина всі звуки, і навіть, я трохи краще став вимовляти слова ))

Успіхів!

Володимир

Щиро дякуємо!

Rated 5,0 out of 5
09.11.2022

Дякую прекрасному логопеду Ірині Замкотович, яка за короткий час знайшла підхід і завоювала довіру сина. Дитина щиро раділа заняттям, і багато навчилась.

Тільки рекомендації!

Дарина

Прекрасний результат!

Rated 5,0 out of 5
05.11.2022

Хочу подякувати засновникам, та окремо Олесі, за швидкий результат для Агатки.

Нам є з чим порівняти, тому що відвідували інших логопедів у Львові, і тільки у логопедичній студії “Балакунчики”, дитина почала вимовляти звуки “Р” та “Л”.

Дякуємо🤍

Олеся – окрема любов моєї дитини, і герой в очах Агатки.

Оля

Студія "Балакунчики" - рекомендуємо завітати!

Rated 5,0 out of 5
04.11.2022

Хочемо подякувати команді спеціалістів, які працюють на благо наших дітей у логопедичній студії “Балакунчики”, особливо хочемо подякувати нашому логопеду, пані Ірині Проць, завдяки якій ми змогли поставити всі звуки за дуже короткий термін! Завжди нові, цікаві завдання. Завжди уважні до дитини. Завжди привітні та веселі❤️Справжні професіонали своєї справи! Рекомендуємо завітати та самим переконатися!

Мирослава та Марк💙💛

Дякуємо, за швидкий результат!

Rated 5,0 out of 5
03.11.2022

Дякуємо чудовому логопеду Ірині Замкотович. Донька з радістю бігла на кожне заняття, тому що пані Ірина має прекрасний підхід до діток та кожен урок відрізнявся від попереднього. За досить швидкий час поставлений звук “Р” та покращено вимову шиплячих звуків. Дякуємо!

Яворська Ольга

Щиро дякую!

Rated 5,0 out of 5
06.10.2022

Хочу від усієї душі подякувати логопеду Христині! Чудовий спеціаліст, професіонал своєї справи, і прекрасна людина. Донечка не вимовляла звук “Р”, і дуже через це переживала. Ми шукали логопеда, і не помилилися з вибором. Христина показала комплекс вправ, завдяки яким укріпився язичок. Постійно підкориговувала нашу самостійну роботу вдома, виправляла, підказувала. Коли почали активно ходити на заняття до Христини, то дитина буквально на другому чи третьому занятті почала “рикати”. Навчання пролетіло неймовірно швидко, і зі задоволенням. Тому, коли настав час прощатися, бо дитина навчилася вимовляти “Р”, і також “Л”, то дуже не хотілося це робити, настільки ми полюбили нашу Христину. В самій студії є дуже затишна атмосфера, кожна дрібничка вказує на те, що все зроблено з любов’ю! Всім рекомендую!

Галина

Рекомендую!

Rated 5,0 out of 5
02.10.2022

Щиро дякую, логопедині Ірині Замкотович, за те, що завела моторчик і поставила звук «Р». Заняття були цікаві, насичені та інтенсивні. Син тепер відчуває неймовірну гордість і впевненість, що вже так гарно і чітко розмовляє, а ми – батьки, неймовірну радість! Дякуємо, Ірино❤️

Юля

Щиро дякую!

Rated 5,0 out of 5
29.09.2022

Син працював з Христиною, і скільки б ми не намагалися знайти щось ближче до дому, весь час поверталися)

Чудовий результат, і це все завдяки підходу, професійності і симпатії сина.

Я, навіть, не очікувала, що він настільки швидко “заРичить”.

Він щиро засмутився, що більше не прийдемо до Христини, і просив ходити в гості в студію))

Олена

Чудова студія, суперовий логопед Іринка Проць

Rated 5,0 out of 5
28.09.2022

Величезне спасибі студії та особисто логопеду Іринці Проць, що навчила дитину вимовляти звуки так швидко, що навіть не могли повірити одразу! Іринка – відмінний вчитель, фаховий педагог та дуже приємна чарівна дівчина! Подяка!!!

Наталія

Прекрасна логопедична студія

Rated 5,0 out of 5
27.09.2022

Дуже класна логопедична студія. Хочу щиро подякувати нашому прекрасному логопеду Олесі🤗, яка знайшла підхід до дитини, і цікавими заняттями, за короткий час поставила звуки “ш, ж, л”.

Дякуємо🥰

Кузьо Мар'яна

Дуже хороша логостудія

Rated 5,0 out of 5
26.09.2022

Хороша студія, логопеди супер. Ми ходили на заняття до Ірини. Дуже задоволена. Результат довго не прийшлось чекати. Дякуємо за працю!

Таня

Дякую!

Rated 5,0 out of 5
19.09.2022

Нещодавно, ми відвідували студію “Балакунчики”, і синові таки вдалося вимовити звук “Р”) Велике дякую від нас та Олесі за роботу і терпіння!

Настя

Балакунчики супер!!!

Rated 5,0 out of 5
18.09.2022

Ми переселенці з Києва, і поки були у Львові, я повела свою дівчинку до цієї логопедичної студії. Дуже задоволена результатом. Моя дівчинка навчилася вимовляти звуки – “Ш”, “Ж”, “Щ”, “Л” за дуже короткий термін. Звук “Р” будемо вже вчити в Києві, але моя дівчинка не хоче нікого, окрім ОЛЕСІ. ОЛЕСЯ – дуже гарний логопед, і чудова людина. Ходили на заняття зі задоволенням! Дружні стосунки – це неймовірний успіх у співпраці. Щиро дякуємо за такі “цінні звуки” у житті! ОЛЕСЯ, ми Вас любимо! Лейла і її мама Іра.❤️🌹

Ірина

Дуже душевно і професійно!❤️

Rated 5,0 out of 5
18.09.2022

Щиро дякуємо Ярині!!! Професійна, класна і весела! З дитиною одразу знайшла спільну мову!!! Дуже продуктивні заняття!!!

Рекомендуємо студію «Балакунчики»!!! Процвітання Вам! І величезне дякую за допомогу!❤️

Тетяна

Балакунчики супер

Rated 5,0 out of 5
18.09.2022

П. Ірина дуже нам допомогла поставити правильно звуки, і не тільки це.

Велике дякуємо.

Будемо звертатися ще.

Улянка завжди Вас згадує.

Анастасія

Рекомендую Логопедичну Студію "Балакунчики". Щира подяка!!!

Rated 5,0 out of 5
18.09.2022

Щиро вдячна, п. Ярині, за поставлений звук “Л” і ”Р” у Студії “Балакунчики”, що на вулиці Зеленій. Ми дуже задоволені професіоналізмом фахівців і терпінням у праці з дітками, і вмінням знайти спільну мову під час навчання. Я завжди буду Вас рекомендувати з власного досвіду для дітей, які потребують Вашої допомоги!

Леся

Дуже задоволені

Rated 5,0 out of 5
18.09.2022

Дякую п.Олесі за чудові заняття !

За терпіння !

А найголовніше за букви , які Аделія почала говорити 🤍

«Рррр» взагалі за пару занять 🌷

Юлія

Дякуємо «Балакунчики»

Rated 5,0 out of 5
31.08.2022

Дуже дякуємо п. Ірині за швидку постановку букви «Р» та «Л». Сину усе сподобалось, і заняття і домашні завдання, а особливо сюрприз по завершенні занять! Щиро дякуємо вам за вашу роботу та за хороший результат!

Ольга

Дорослі теж можуть навчитися вимовляти правильно!

Rated 5,0 out of 5
30.08.2022

Я навчилася вимовляти звук «р» у 26 років завдяки логопеду Олесі. Дуже дякую їй за її веселі та результативні заняття!

Вчитися ніколи не пізно! Якщо є бажання, Олеся допоможе вам — рекомендую 😊

Настя

Щиро дякую пані Оксані та Ірині Проць!!

Rated 5,0 out of 5
29.08.2022

Моєму сину перед школою потрібно було звернутися до логопеда. Так як старша донька ходила до пані Оксани, тому і меншого хотіла в студію до неї віддати. Ми потрапили до Ірини Проць- я надзвичайно задоволена, чудовий спеціаліст , Назарко з задоволенням ходив на заняття, дуже подобалось і вчителька теж)! Однозначно рекомендую студію і супер- спеціаліста своєї справи Ірину Проць!!! Ми тепер в класі найгарніше вимовляємо всі звуки ,особливо “рикаємо”!!!!

Людмила

Подяка

Rated 5,0 out of 5
28.08.2022

Рекомендую студію “БАЛАКУНЧИКИ” ВСІМ БАТЬКАМ ДІТИ , ЯКИХ МАЮТЬ ПРОБЛЕМИ З вимовою.Завдяки логопеду Христині,її вмінню знайти підхід до дитини легко граючи вивчили 4 звуки.Велике дякую Христині студії процвітання.

Леся

Дякуємо "Балакунчикам"

Rated 5,0 out of 5
26.08.2022

Щиро дякую нашій феї Олесі, за її працю і підхід до діток)) і ми нарешті Ррррикаємо))) позитивні враження і емоції. Всім рекомендуємо вашу студію) Успіхів і надалі😊👌👌👌

Юлія

Подяка )

Rated 5,0 out of 5
25.08.2022

Дуже-дуууже дякуємо за прекрасну роботу п. Олесі! Ви чудова) Мій син хоч і не дуже посидючий, але саме її він дуже полюбив і дуже старався. Дякуємо за Вашу працю !

Анастасія

Дякуємо за рРрРр 😍

Rated 5,0 out of 5
23.08.2022

Ірина Проць прекрасний логопед! Дитина із задоволенням ходила на заняття, гарно поєднували навчання і гру! Тож для дитини це було у задоволення! Дружні стосунки та індивідуальний підхід! Рекомендую Ірину Проць!

Ірина

Дякуємо Ірині Проць у студії «Балакунчики»

Rated 5,0 out of 5
14.07.2022

Дякуємо за підхід до дитини, Вашу роботу та чудовий результат! Адам залишився у захваті від занять, а особливо домашніх завдань та приємного сюрпризу по завершенні) Дуже дякуємо за швидку постановку «Р» та «Л»! За 6 занять нам вдалось справитись з цією задачею!!! Дякуємо!

Ольга Козій

Я дуже задоволена результатом

Rated 5,0 out of 5
17.05.2022

Мій син відвідував логопедичну студію “Балакунчики” на вул. Княгині Ольги. Нам дуже сподобалась наша логопед – Олеся. Я дуже задоволена результатом. Олеся змогла професійно та швидко поставити літери “р” та “л”. Мій син дуже подружився з логопедом Олесею. коли прийшов час прощатися то був засмучений, але дуже радів, тому що отримав дві медалі за свої старання. Ми рекомендуємо студію “Балакунчики”, особливо нашу логопед Олесю! 😘

Оксана Николин

Хочу подякувати за хороших спеціалістів

Rated 5,0 out of 5
08.04.2022

Доброго дня! Хочу подякувати вашій студії за хороших спеціалістів, особливо за Олесю). Дитина із задоволенням ходила на всі заняття.

Ольга Демчук

Однозначно рекомендую

Rated 5,0 out of 5
23.10.2021

Однозначно рекомендую студію, як кваліфікованих спеціалістів у цій справі! Щойно завершили постановку звуку “Л” і “Р” з п. Іриною. Чудова людина і спеціаліст, дитина бігала на заняття з задоволенням 👍. Дякую за хороший результат і терпіння 🌹. Окрема подяка п. Оксані за організацію процесу! Успіху і процвітання!

Юлія Янчук

Дякуємо щиро!

Rated 5,0 out of 5
11.06.2021

Довго і нудно міняли логопедів, поки Олеся своєю чарівною паличкою не змусила наш язичок РРРРРррррикати. Дякуємо щиро, рекомендуємо всім.

Світлана Черник

Дякуємо студії "Балакунчик" за працю

Rated 5,0 out of 5
21.05.2021

Дякуємо студії “Балакунчик” та логопеду Іринці Проць за працю, вміння зрозуміти дитину, поставити чітке вимовляння букв, усунення логопедичних дефектів ….. Перебороти психологічний бар’єр та надати

впевненості дитині у своїх силах та можливостях!!! Процвітання Вашій студії та дякуємо за допомогу. 🙏

Вікторія Русецька

Чудова логопедична студія!

Rated 5,0 out of 5
17.05.2021

Чудова логопедична студія! Особлива подяка логопеду Подольській Ірині! Прекрасний логопед. Дочка ходила на заняття з задоволенням. Результатом дуже задоволені.

Іванка Якименко

Залиште, будь-ласка, свій відгук про нашу студію