Відгуки

Прекрасна логопедична студія

Rated 5 out of 5
27.09.2022

Дуже класна логопедична студія. Хочу щиро подякувати нашому прекрасному логопеду Олесі🤗, яка знайшла підхід до дитини, і цікавими заняттями, за короткий час поставила звуки “ш, ж, л”.

Дякуємо🥰

Кузьо Мар'яна

Дуже хороша логостудія

Rated 5 out of 5
26.09.2022

Хороша студія, логопеди супер. Ми ходили на заняття до Ірини. Дуже задоволена. Результат довго не прийшлось чекати. Дякуємо за працю!

Таня

Дякую!

Rated 5 out of 5
19.09.2022

Нещодавно, ми відвідували студію “Балакунчики”, і синові таки вдалося вимовити звук “Р”) Велике дякую від нас та Олесі за роботу і терпіння!

Настя

Балакунчики супер!!!

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Ми переселенці з Києва, і поки були у Львові, я повела свою дівчинку до цієї логопедичної студії. Дуже задоволена результатом. Моя дівчинка навчилася вимовляти звуки – “Ш”, “Ж”, “Щ”, “Л” за дуже короткий термін. Звук “Р” будемо вже вчити в Києві, але моя дівчинка не хоче нікого, окрім ОЛЕСІ. ОЛЕСЯ – дуже гарний логопед, і чудова людина. Ходили на заняття зі задоволенням! Дружні стосунки – це неймовірний успіх у співпраці. Щиро дякуємо за такі “цінні звуки” у житті! ОЛЕСЯ, ми Вас любимо! Лейла і її мама Іра.❤️🌹

Ірина

Дуже душевно і професійно!❤️

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Щиро дякуємо Ярині!!! Професійна, класна і весела! З дитиною одразу знайшла спільну мову!!! Дуже продуктивні заняття!!!

Рекомендуємо студію «Балакунчики»!!! Процвітання Вам! І величезне дякую за допомогу!❤️

Тетяна

Балакунчики супер

Rated 5 out of 5
18.09.2022

П. Ірина дуже нам допомогла поставити правильно звуки, і не тільки це.

Велике дякуємо.

Будемо звертатися ще.

Улянка завжди Вас згадує.

Анастасія

Рекомендую Логопедичну Студію "Балакунчики". Щира подяка!!!

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Щиро вдячна, п. Ярині, за поставлений звук “Л” і ”Р” у Студії “Балакунчики”, що на вулиці Зеленій. Ми дуже задоволені професіоналізмом фахівців і терпінням у праці з дітками, і вмінням знайти спільну мову під час навчання. Я завжди буду Вас рекомендувати з власного досвіду для дітей, які потребують Вашої допомоги!

Леся

Дуже задоволені

Rated 5 out of 5
18.09.2022

Дякую п.Олесі за чудові заняття !

За терпіння !

А найголовніше за букви , які Аделія почала говорити 🤍

«Рррр» взагалі за пару занять 🌷

Юлія

Дякуємо «Балакунчики»

Rated 5 out of 5
31.08.2022

Дуже дякуємо п. Ірині за швидку постановку букви «Р» та «Л». Сину усе сподобалось, і заняття і домашні завдання, а особливо сюрприз по завершенні занять! Щиро дякуємо вам за вашу роботу та за хороший результат!

Ольга

Дорослі теж можуть навчитися вимовляти правильно!

Rated 5 out of 5
30.08.2022

Я навчилася вимовляти звук «р» у 26 років завдяки логопеду Олесі. Дуже дякую їй за її веселі та результативні заняття!

Вчитися ніколи не пізно! Якщо є бажання, Олеся допоможе вам — рекомендую 😊

Настя

Щиро дякую пані Оксані та Ірині Проць!!

Rated 5 out of 5
29.08.2022

Моєму сину перед школою потрібно було звернутися до логопеда. Так як старша донька ходила до пані Оксани, тому і меншого хотіла в студію до неї віддати. Ми потрапили до Ірини Проць- я надзвичайно задоволена, чудовий спеціаліст , Назарко з задоволенням ходив на заняття, дуже подобалось і вчителька теж)! Однозначно рекомендую студію і супер- спеціаліста своєї справи Ірину Проць!!! Ми тепер в класі найгарніше вимовляємо всі звуки ,особливо “рикаємо”!!!!

Людмила

Подяка

Rated 5 out of 5
28.08.2022

Рекомендую студію “БАЛАКУНЧИКИ” ВСІМ БАТЬКАМ ДІТИ , ЯКИХ МАЮТЬ ПРОБЛЕМИ З вимовою.Завдяки логопеду Христині,її вмінню знайти підхід до дитини легко граючи вивчили 4 звуки.Велике дякую Христині студії процвітання.

Леся

Дякуємо "Балакунчикам"

Rated 5 out of 5
26.08.2022

Щиро дякую нашій феї Олесі, за її працю і підхід до діток)) і ми нарешті Ррррикаємо))) позитивні враження і емоції. Всім рекомендуємо вашу студію) Успіхів і надалі😊👌👌👌

Юлія

Подяка )

Rated 5 out of 5
25.08.2022

Дуже-дуууже дякуємо за прекрасну роботу п. Олесі! Ви чудова) Мій син хоч і не дуже посидючий, але саме її він дуже полюбив і дуже старався. Дякуємо за Вашу працю !

Анастасія

Дякуємо за рРрРр 😍

Rated 5 out of 5
23.08.2022

Ірина Проць прекрасний логопед! Дитина із задоволенням ходила на заняття, гарно поєднували навчання і гру! Тож для дитини це було у задоволення! Дружні стосунки та індивідуальний підхід! Рекомендую Ірину Проць!

Ірина

Дякуємо Ірині Проць у студії «Балакунчики»

Rated 5 out of 5
14.07.2022

Дякуємо за підхід до дитини, Вашу роботу та чудовий результат! Адам залишився у захваті від занять, а особливо домашніх завдань та приємного сюрпризу по завершенні) Дуже дякуємо за швидку постановку «Р» та «Л»! За 6 занять нам вдалось справитись з цією задачею!!! Дякуємо!

Ольга Козій

Я дуже задоволена результатом

Rated 5 out of 5
17.05.2022

Мій син відвідував логопедичну студію “Балакунчики” на вул. Княгині Ольги. Нам дуже сподобалась наша логопед – Олеся. Я дуже задоволена результатом. Олеся змогла професійно та швидко поставити літери “р” та “л”. Мій син дуже подружився з логопедом Олесею. коли прийшов час прощатися то був засмучений, але дуже радів, тому що отримав дві медалі за свої старання. Ми рекомендуємо студію “Балакунчики”, особливо нашу логопед Олесю! 😘

Оксана Николин

Хочу подякувати за хороших спеціалістів

Rated 5 out of 5
08.04.2022

Доброго дня! Хочу подякувати вашій студії за хороших спеціалістів, особливо за Олесю). Дитина із задоволенням ходила на всі заняття.

Ольга Демчук

Однозначно рекомендую

Rated 5 out of 5
23.10.2021

Однозначно рекомендую студію, як кваліфікованих спеціалістів у цій справі! Щойно завершили постановку звуку “Л” і “Р” з п. Іриною. Чудова людина і спеціаліст, дитина бігала на заняття з задоволенням 👍. Дякую за хороший результат і терпіння 🌹. Окрема подяка п. Оксані за організацію процесу! Успіху і процвітання!

Юлія Янчук

Дякуємо щиро!

Rated 5 out of 5
11.06.2021

Довго і нудно міняли логопедів, поки Олеся своєю чарівною паличкою не змусила наш язичок РРРРРррррикати. Дякуємо щиро, рекомендуємо всім.

Світлана Черник

Дякуємо студії "Балакунчик" за працю

Rated 5 out of 5
21.05.2021

Дякуємо студії “Балакунчик” та логопеду Іринці Проць за працю, вміння зрозуміти дитину, поставити чітке вимовляння букв, усунення логопедичних дефектів ….. Перебороти психологічний бар’єр та надати

впевненості дитині у своїх силах та можливостях!!! Процвітання Вашій студії та дякуємо за допомогу. 🙏

Вікторія Русецька

Чудова логопедична студія!

Rated 5 out of 5
17.05.2021

Чудова логопедична студія! Особлива подяка логопеду Подольській Ірині! Прекрасний логопед. Дочка ходила на заняття з задоволенням. Результатом дуже задоволені.

Іванка Якименко

Залиште, будь-ласка, свій відгук про нашу студію